(Zdroj: Instagram ) 5x FOTO

Misska Kotková ve světové soutěži nepostoupila mezi TOP 20. Přesto to považuje za vrchol své kariéry

Česká Miss World 2016 Natálie Kotková má za sebou několik týdnů příprav na finále Miss World 2016 ve Washingtonu. O titul nejkrásnější dívky světa bojovalo 117 krasavic a Natálie se nedostala ani mezi TOP 20. Vítězkou Miss World 2016 se stala Stephanie del Valle Díaz z Portorika.

Natálie přiznala, že účast na Miss World je pro ni vyvrcholením její kariéry. Před čtrnácti lety si poprvé vyzkoušela, jaké to je být modelkou, a nyní prožívá dny, které považuje za vrchol své mnohaleté snahy. Přípravy na finálový večer byly hodně náročné.

„S blížícím se finále byly přípravy čím dál náročnější. Stěhovaly jsme se do nového hotelu, přemísťovaly se lodí a choreografii nacvičovaly celé dny. Byly jsme skoro dvacet čtyři hodin vzhůru. Snažila jsem se si každý den užívat, ale netušila jsem, jak vyčerpávající program bude.“

Natálie se dostala se do výběru dívek, které byly pozvány na otevření nové budovy.

„Moc mě potěšilo, když jsem pár dnů před finále byla mezi dvaceti vybranými dívkami a zástupkyněmi za Miss World a byla jsem pozvána na otevírání nové budovy, ve které po Miss World vystoupí zpěvák Bruno Mars.“ 

Účelem Miss World je poukazovat na propojení krásy a charity (Beauty with a Purpose) a vedení účastnic k tomu, že činy říkají více než slova. „Je důležité být jedinečná, lidská, nápomocná a inspirativní,“ odváží si nosnou myšlenku z Miss World Kotková. Ta se těší na Vánoce se svými nejbližšími a v lednu ji čekají povinnosti spojené s výběrem nových královen krásy. V rámci castingů České Miss 2017 usedne do poroty a spolu s odborníky bude hledat novou Českou Miss. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 12. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.