(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Misska Králová má doma poklad! Prozradila přednosti manžela Šlégra

Sexy Miss 2005 Lucii Králové by mohla závidět kdejaká žena. Má totiž skoro dokonalého manžela, jehož vášní je vaření a dokonce i nakupování. Kdyby nebyl Jiří Šlégr hokejistou, byl by prý nepochybně kuchařem.

„Je pravda, že máme doma s Jirkou trochu obrácené role. On vaří v kuchyni oběd a já sekám trávník nebo měním žárovku," směje se Lucie Králová, kterou jsme potkali na předvánočním večírku v showroomu značky Miele, kde vybírala s manželem Jiřím Šlégrem spotřebiče do nového domu v Litvínově.

„Jsme s Jirkou spolu šest let a za tu dobu jsem vařila asi desetkrát. Ze začátku jsem se bála, že si manžel myslí, že neumím vařit. Pak jsem pochopila, že je to jeho vášeň a relax. Je navíc ještě tak dokonalý, že nevaří jen jedno jídlo, ale zeptá se všech, co by si dali k večeří a klidně připraví pro jednoho řízek a druhému bramboráky. Navíc si rád nakupuje sám i ingredience, takže nakupování je také na něm," prozradila přednosti manžela Lucie Králová.

Pár se nedávno rozhodl postavit v Litvínově dům a v některým pomocnících v domácnosti má už jasno. 

„Do Miele jsme se přišli trochu inspirovat až budeme dům vybavovat. Teprve jsme koupili pozemek a vyřešili kanalizaci, ale už se těším, až budeme ve fázi kuchyně. Baví mě takové ty vychytávky. Kdysi jsem měla od této značky troubu s tepelným kolíkem, který zapíchnete do masa a ona se vypne ve chvíli, kdy je maso perfektně propečené. Troufla jsem si pozvat na večeři kohokoli, protože jsem věděla, že to bude skvělé a maso se bude rozpadat," dodala Lucie.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 12. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.