(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Misska, která dováděla v hotelu s Marešem, se umístila: Naskočil jí z toho opar!

Tohle nikdo nečekal! Finalistka České Miss Andrea Kalousová se umístila na druhé příčce, a dle slov organizátorů jí k tomu románek s Leošem Marešem nepomohl. Missce ale přeci jen z nervů vyskočil opar.

„Ano, to je opar z nervozity, já na něj občas trpím,“ svěřila se bezprostředně po skončení přenosu Andrea Kalousová. Mareš, který ten večer finále ve Fóru Karlín moderoval, si jí prý nevšímal a pomalu se ani nestihli pozdravit. Na slavnostní večer navíc přišel v doprovodu Petry Faltýnové a ten večer tomuto trojúhelníku málokdo rozuměl. Miss Kalousová navíc celou aféru popřela. „Ale to byla fáma, my jsme se v žádném hotelu neviděli, já nevím, o čem je tady řeč,“ mlžila čerstvá Misska. „Já jsem se o tom dočetla až z novin, byl to omyl,“ líčila Kalousová s tím, že Mareš se zřejmě v hotelu tenkrát scházel s někým úplně jiným. Kalousová dál vyprávěla, že netuší, jak ty usvědčující fotky vznikly.

Mareš se navíc ten večer po finále příkladně držel po boku Faltýnové. Na jeho aférku ale byla jakási narážka přímo během televizního přenosu. To Kalousová ustála profesionálně. „To s tou Petrou Faltýnovou, tak to byl fór. Já jsem to věděla, vždyť jsem se smála. Ani mě to nemrzelo, bylo to takový výstižný a vtipný,“ vysvětlovala Kalousová. Mareš o ni prý žádný zájem nejevil. Andrea navíc dodává, že ani nemá problém hovořit s Petrou Faltýnovou. „Já si nejsem vědoma, že by měl nějaký zájem. Proč bych se s ní měla bavit? Byla tady na generálce a tak, ale všechno bylo v pořádku,“ míní Misska.

Žádný přítel ji ale ten večer nedoprovodil. „Mám tady vychovatelku a bráchu. No a rodiče... mám tady tátu,“ uzavřela Misska. „Nemyslím si, že by můj život byl nějak vyjímečný nebo zajímavý.“

Podobně volnomyšlenkářsky se k celé věci staví také ženy v této soutěži nejvyšší. „Pokud já vím, tak takhle kauza není tak úplně opodstatněná v souvislosti s tím, co z toho nakonec bylo. Neberu to jako problém, protože vím, že vlastně ani žádný nevznikl. To, že jdete s někým na kafe, vám přece nemůže ublížit v ničem,“ míní Kubelková o konstruovaném románku Kalousové s Marešem. Maláčová tohle neřeší vůbec. Aby taky řešila, když už vlastně v České Miss nemusí vůbec nic. „Myslím, že mi o tom někdo říkal. Myslím, že to je nepodstatné, proč by jí to mělo ublížit,“ uzavřela kontroverzní téma ex-šéfka České Miss, Maláčová.

Nakonec to tedy vypadá, že za všechno může Leoš. Ten se důrazně brání. „Začnete je brát jako kolegyně, to je smutný. Najednou jste tam s nima a nechováte se přirozeně. Ke skupině holek jsem se najednou choval úplně jinak, než celej život. Furt jsem se hlídal, jestli někdo nepozoruje a s každou jsem mluvil stejnej počet vteřin. Byla to až paranoidní situace,“ vysvětloval situaci na Kapverdských ostrovech Mareš. Fotky z hotelu s finalistkou potom označuje za paradoxní. „Mé srdce patří Petře Faltýnové, láska mého života byla určena. To, že tady dneska se mnou je, je naprosto přirozená a příjemná věc,“ říká Mareš.

29. 3. 2015 14:44 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.