(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Misska Kubíčková nepostoupila na Miss Earth mezi nejkrásnější. Jako šoumenka ale nezklamala!

Na světové soutěži Miss Earth 2016 v Manile na Filipínách reprezentovala Českou republiku devatenáctiletá Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková z Ostravy. Ta sice přes maximální nasazení mezi Top 16 nepostoupila, s prázdnou se ale vracet nebude. V rámci talentové disciplíny skončila z 83 účastnic druhá a medaile za druhé místo v Talent Show Miss Earth 2016 patří právě jí. Z Filipín se bude vracet v dnes a to obohacená o mnoho zážitků, zkušeností i nové kamarádky. Miss Earth 2016 se stala Catherine Espinová. 

„Pobyt na Filipínách a přípravy na finálový večer byly zajímavé, ale také velmi náročné a s minimem času na oddych. Náš program byl maximálně nabitý, spaly jsme pár hodin denně a navštívily mnoho míst. Obrovským zážitkem pro mě byla návštěva národního parku v městě Davao a velká módní přehlídka, na které jsme předváděly šaty místního návrháře. Také jsem moc ráda, že po mně na Filipínách zůstane památka v podobě zasazených stromů. Doufám, že vyrostou, budou silné a hodně dlouho vydrží,“ shrnuje s úsměvem několikatýdenní pobyt na Filipínách Kristýna

Během vyhlašovacího večera Kristýna Kubíčková vynesla šaty se žlutou dvoukolovou hedvábnou sukní a transparentním vrškem, bohatě zdobeným ručně našívanými  barevnými kameny a korálky, které pro tuto událost vytvořila módní návrhářka Dominika Sedláčková. Finálové šaty doplnily diamanty od společnosti Lucy Diamonds. V průběhu svého pobytu na světové soutěži se Kristýna předvedla hned v několika večerních i koktejlových šatech z dílny Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových, šperky pro tuto příležitost zapůjčila Olga Kopalová z kolekce Šenýr Bijoux. 

Jako národní dar přivezla Kristýna Kubíčková originální set náušnic s vltavínem, věnovaný společností Lucy Diamonds. Součástí Kristýniny výbavy byl také národní kostým z Rodné Hroudy od Marie Staré, jenž se nesl v duchu jihovýchodní Moravy a byl inspirován ornamentem, který se ve vyšívané formě vyskytoval na lidovém kroji z okolí Moravských Kopanic. Tento kostým bude následně vydražen a výtěžek zpříjemní život seniorům v Domově Na Zámku v Lysé nad Labem, ti se částečně podíleli na jeho tvorbě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

31. 10. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.