Lucie Křížková s dcerou Lolou (Zdroj: Instagram/Archiv Lucie Křížková ) 5x FOTO

Misska Lucie Křížková Váchová porodila krásnou holčičku. Pro rodiče to bylo překvapení

Pár minut po půlnoci porodila moderátorka Lucie Křížková dcerku, které šťastní rodiče dali jméno Lola. Pro všechny to bylo velkým překvapením. Zatímco u prvního těhotenství Křížkovi chtěli vědět, pohlaví miminka, nyní se nechávali překvapit.

„Zatím se s manželem ani nemůžeme dohodnout na jménech, pořád nemůžeme najít to pravé pro holku ani pro kluka", řekla pár dní před porodem Lucie a dodala, „malý Davídek se těší na bratříčka. Všechno ale může být úplně jinak, celé těhotenství je totiž úplně jiné než to první. Už brzy se to velké překvapení dozvíme!", řekla pár dní před porodem Lucie.

Lucie vypadala i před porodem opravdu skvěle, kromě krásného těhotenského bříška, byly její křivky dokonalé. Jak se jí to podařilo? 

„Rozhodně nejsem v žádném dietním režimu. Chci pro své miminko logicky jen to nejlepší. Stravuji se střídmě a zbytečně se nepřejídám. Už dávno neplatí heslo, že v těhotenství byste měli jíst za dva", vysvětluje nastávající maminka. „Dávám si pozor na to, co jím. Díky pořadu, který moderuji, více sleduji, co je škodlivé. Tomu se vyhýbám. Důležitý je také pravidelný pohyb. Nejzdravější je chůze, a tak omezuji jízdu v autě a udržuji své tělo v kondici. Ta se bude hodit i na porod. V neustálé aktivitě mě udržuje i náš čtyřletý Davídek", dala recept na krásnou postavu i v těhotenství sympatická, ode dneška už dvojnásobná maminka, Lucie Křížková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

25. 1. 2017 10:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.