(Zdroj: Herminapress.cz ) 27x FOTO

Misska Votavová si vydražila krasobruslaře Vernera

Slavnostní galavečer u příležitosti křtu charitativního kalendáře Power of breath 2017, který již po páté pořádala jihočeská Agentura Verona, zahájila svým hudebním vystoupením zpěvačka Tereza Vítů známá také jako herečka ze seriálu Ulice. Pak už se diváci kochali módní show předních značek a modelky se představily také ve spodním prádle místního butiku Roosevelt Fashion Store, patřící modelce, finalistce České Miss 2010 Kateřině Votavové, která spolu se zlatým olympionikem Arnoštem Petráčkem, kalendář křtila.

„Všem lidem na světě bych přála, aby byli zdraví a pak by nebyla potřeba organizovat charitativní akce,“ říká Votavová.

Obdivovatelé sportovců z kalendáře pak měli jedinečnou možnost vydražit si fotografii a přispět tak na charitu. Nutno podotknout, že dražba byla velmi zajímavá, hokejista Lukáš Květoň věnoval do dražby také hokejový dres a o ten se strhla rvačka. Častokrát se o svou fotografii přetahovala partnerka generálního manažera ČEZ Motoru České Budějovice Stanislava Bednaříka a majitel módní značky Buri Made Štěpán Bittner. Fotografii Tomáše Vernera si vydražila modelka Kateřina Votavová. Organizátorka Veronika Poláková z Agentury Verona předala šek na 40 000 Kč vedoucímu lékaři dětské hematoonkologie MUDr. Pavlovi Timrovi z občanského sdružení Haima České Budějovice. 

„Velmi děkujeme Veronice Polákové za to, že už pátým rokem věnuje své úsilí k zorganizování tohoto krásného galavečera a výtěžek věnuje našemu sdružení,“ říká Pavel Timr. Celým večerem provedla moderátorka z Rádia Kiss Jižní Čechy Adéla Jirkalová. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

20. 12. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.