Tetování Veronice komplikuje práci modelky. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Misska z děcáku Kašáková: Pryč s nenáviděným tetováním!

Ne vždy tetování poslouží jako okrasa těla. Ze začátku originální obrázek začal vadit i finalistce České Miss 2014 Veronice Kašákové (25). Břišní ozdobu si nechala udělat v osmnácti letech, kdy byl jejím bydlištěm dětský domov. To ještě netušila, že kvůli tetování bude následně vyřazena z finále Miss Junior.

„Tenkrát jsem byla poprvé na brigádě a vydělala si docela slušné peníze. Zvažovala jsem, zda si mám nechat dát piercing do jazyka nebo udělat tetování, ale teta vychovatelka mi kategoricky řekla, že se mnou nepromluví, pokud vyhraje piercing. Takže jsem zvolila druhou, a teď vím, že stejně nedobrou, eventualitu,“ vysvětlila Kašáková.

Veronika zjistila, že ozdoba těla ji brzdí nyní i v práci. „Když jsem třeba fotila nějaké spodní prádlo, tak mi tetování překáželo. A třeba hezkých holek na předvádění prádla je spousta a pořadatelé většinou dali raději přednost té, která neměla potetovaný pupík. Nebylo tedy co řešit,“ uvedla modelka.

Ještě než se Kašáková vložila do rukou lékařky, zažadonila: „Chci, aby to tetování bylo už co nejrychleji pryč!“ Přitom právě díky tetování si jí v novinách všimli biologičtí rodiče, kteří se domnívali, že byla dávno v adoptivní rodině, a kontaktovali ji. Dle Veroniky to však chápou a nezlobí se na ni. To se nám ulevilo.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

30. 6. 2015 16:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.