(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Missky mají nové bejváky. Kdo je tam bude navštěvovat?

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová a Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová změnily bydliště. Jejich novým domovem se na dobu jednoho roku stala Praha, přesněji Javorová čtvrť v Praze 10 – Horních Měcholupech.

  Z Nikol a Andrey se tak staly sousedky. A protože se říká :  Dobrý soused nad zlato, jsou holky rády, že mají to mají k sobě blízko.

„Při svých pracovních cestách jsem bydlela na různých místech a měla za spolubydlící modelky z různých koutů světa, teď budu mít byt sama pro sebe a moc se na to těším. Mít vlastní prostor je k nezaplacení. Samozřejmě ráda uvítám návštěvy a kamarády, ale těším se i na to, jak si jen sednu s knížkou na balkon a budu relaxovat,“ říká Nikol Švantnerová. 

A co její sousedka? „Bude to poprvé, co budu mít své vlastní království, navíc hned v hlavním městě. Mám ráda lidi a společnost, ale jak říká Nikol, je fajn mít prostor také jen pro sebe. Už nás obě vidím, jak sedíme na balkonech, čteme si a zveme se vzájemně na kávu nebo na něco dobrého k jídlu,“ směje se Andrea Kalousová.

Děvčata se těší i na návštěvy. Za Nikol Švantnerovou bude jezdit její přítel, fotbalista Teplic Jakub Hora.  A kdo bude navštěvovat Andreu? Po plané šeptandě o jejím vztahu s Leošem Marešem, to však Mareš asi nebude. 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

 

16. 4. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.