(Zdroj: Facebook ) 7x FOTO

Missky na Jadranu. Jsou na lodi v bezpečí?

Vítězky České Miss 2015 vyvezly svoji krásu na Jadran. Nové plavky a jachta jim náramně sluší a trocha slunce nikomu neuškodí, ba naopak.

Nikol Švatnerová, Andrea Kalousová a Karolína Mališová, letošní vítězky České Miss, vyrazily na jachtu do Chorvatska. Bezpečný pobyt na lodi na otevřeném moři vyžaduje však nezbytnou přípravu a základní výcvik.

O ten se postaral zkušený kapitán, s nímž trojice krásných námořnic absolvovala bezpečnostní školení i rychlokurz vázání lodních uzlů či navigace. Krásky si evidentně ruce při nácviku vázání uzlů nezamotaly, protože zdárně pokračují v plavbě. 

Královny krásy mají na cestě několik zastávek na místech, která patří v této oblasti k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším vůbec. Dívky neobdivují jen nádhernou přírodu, ale pobyt v Chorvatsku je spojený i s charitou.

V Zadaru je čeká setkání se starostou města a návštěva dětského domova, kam krásná trojice veze dárky od organizace Most k životu. Ta pomáhá lidem najít lepší uplatnění na trhu práce a poskytuje i sociální služby v podobě azylového domu pro ženy a matky s dětmi.  

Když se tak v redakci díváme na fotky, už se nemůžeme dočkat dovolené :-)

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

9. 6. 2015 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.