Libanonec Paul Iskandar, Josef Kůrka (Zdroj: Facebook ) 9x FOTO

Mister International zná svého vítěze. Jak dopadl Muž roku Josef Kůrka?

Muž roku 2016 Josef Kůrka a jeho příznivci mají určitě důvod k oslavě. Josef na celosvětové soutěži Mister International zaujal porotu natolik, že ho dotlačila mezi TOP 16 nejkrásnějších mužů světa.  Z té pak porotci vybírali vítěze a hrdého nositele titulu Mister International 2017.

Tím se nakonec stal Libanonec Paul Iskandar. Druhé místo vybojoval Masaya Yamagishi z Japonska a třetí se umístil Ital Vinicio Modolo.

„No to je krásné. Pepovi moc gratuluji. Josef na to měl, aby se umístil mezi nejlepšími. Jsem rád, že domácí soutěž Muž roku nedělám nadarmo a vítězové se pak prosadí i ve světě. Však se mi už hlásí mladí muži do dalšího ročníku,“ pochvaloval si úspěch Josefa Kůrky ředitel soutěže Muž roku David Novotný.

První casting je již 4. března v čase od 10 - 16 hodin v CAST ME Praha, kam může přijít kdokoliv, kdo by měl chuť otevřít dveře do světa modelingu a showbusinessu ve věku 20 - 29 let. Na stránkách www.muzroku.cz je přihláška. Vítězové poletí opět reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěže jako je Mister International, Mister Global, Manhunt International či Mister Supranational. 

18. ročník Muže roku se uskuteční a to 25. srpna v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 2. 2017 21:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.