(Zdroj: Herminapress.cz ) 32x FOTO

Místo autem drandí teď Pepa Vágner na „kolobrndě“!

PRAHA – Láska ke kočkám, v tomto případě těm čtyřnohým, se zpěváku Pepovi Vágnerovi nevyplatila. Před zhruba čtrnácti dny, když se řítil ve svém golfíku barrandovskou silnicí vběhla mu do cesty tahle domácí šelma a na problém bylo zaděláno.

Pepa bleskurychle zareagoval, aby zvířátku nezpůsobil újmu a narval svůj vůz do svodidel.

„Byla to rána jako z děla a z automobilu zbyla hromada plechu. Mně se naštěstí nic moc nestalo. Když jsem se trochu oklepal z šoku začal jsem uvažovat reálně. Jak do školy, divadel, za závazky a dalšími povinnostmi? Zbývala městská hromadná, taxík nebo běh. Ani jedna možnost mne ale příliš nezaujala. A pak jsem vzpomněl na svá dětská léta, na časy, kdy mým oblíbeným povozem byla koloběžka. A bylo rozhodnuto. Dohodl jsem se s českým výrobcem těchto „přibližovadel“ a dnes přebírám krásnou outdorovou kolobrndu,“ zprvu s trochou smutku, ale pak s nadšením vysvětlil Pepa.

Vozítko si okamžitě vyzkoušel na náplavce u Výtoně a zářil štěstím. „Je to paráda. Tenhle stroj je velice lehoučký a snadno ovladatelný a dá se s ním i docela rychle jezdit. Ideální věcička do hustého pražského provozu. Jak to tak vidím, i když jsem na auta nezanevřel, stane se koloběžka mým nejoblíbenějším dopravním prostředkem. Tedy pokud nepocestuji třeba na dovolenou v zahraničí,“ dodal se smíchem Pepa Vágner a ladně na svém novém dopravním prostředku odcestoval.

3. 6. 2014 02:26 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.