You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO VIDEO

Místo koncertu muzikál! Míša Nosková si zahraje sebe v představení, které sama napsala.

Míša Nosková chystá v divadle Hybernia 9. dubna koncert a protože termín se kvapem blíží, pozvala nás na zkoušku. Jaké bylo naše překvapení, když jsme v sále potkali i Lumíra Olšovského, který si s Míšou podle všeho nepřišel zazpívat!

 „Ano, je to tak. Původně jsem šel jenom kolem, ale Míša mě oslovila, jestli bych jí tuhle věc nerežíroval,“ usmíval se Olšovský, slovu muzikál se ale brání. „Není to muzikál, ale není to ani koncert. Míša napsala příběh, do kterého zasadila muzikálové písně, které podtrhují podstatu děje. Navíc oslovila několik svých kolegů, aby si to představení s ní zahráli,“ uvádí Olšovský vše na pravou míru.

„Vybírala jsem podle toho, s kým bych si chtěla zazpívat. Musím mít správnou náladu, ten pocit, že se potřebuju vypsat. Tu jsem měla, proto mohl  příběh Já chci být jen svá vzniknout. A musím dodat, že je velmi autobiografický,“ říká Míša Nosková.

S Marianem Vojtkem si na podiu sehraje erotickou scénu z muzikálu Jekyll a Hyde, kde před lety oba účinkovali. Setkání po letech bylo podle Mariana příjemné hlavně proto, že Míša od té doby znatelně změnila své tvary. „Ta scéna teď bude mít úplně jiný rozměr. Asi je to tím, že i Míša teď má úplně jiný rozměr. Zhubla a má větší prsa. Vzpomínám si, že na derniéře toho představení se do půl těla svlékla a ty své malé vnady přelepila na potřebných místech černou páskou. Když si tohle teď bude chtít zopakovat, bude to určitě příjemný zážitek,“  těšil se Vojtko.  Nosková ho ale zklamala, žádné odhalování prý nebude, oblékne maximálně jedny pěkné šaty. Většinu představení totiž stráví v teplákách. „Myslím, že by bylo pěkné objet s tím představením i pár divadel, byla by škoda, kdyby se hrálo jen jednou. A jestli budu psát dál? To se uvidí,“ usmívá se Nosková.

 

Na představení Já chci být jen svá samozřejmě přijde i Noskové přítel Thomas. Ten ji doprovodil také na sobotní Ceny Thálie, kam byla Míša nominovaná za představení Sněhová královna.

31. 3. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.