Mistr Karel Gott nemohl chybět na koncertu k 70. narozeninám Ladi Kerndla. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Mistr Gott na koncertě k sedmdesátinám českého Sinatry: Přišel bych, i kdyby mě nepozval

Na galakoncert k 70. narozeninám jazzového a swingového zpěváka Ladi Kerndla, kterým provázel Big Band Felixe Slováčka, dorazila do paláce Žofín spousta slavných tváří.

Největší ozdobou slavnostního večera byl Mistr Karel Gott (76), který přišel oslavenci nejen popřát, ale i zazpívat. Zároveň slíbil, že na své příští album zařadí duet, kde si ti dva zapějí spolu.

„On si přál, abych tu byl, a já mu velice rád vyhověl. Víte, já bych určitě přišel, i kdyby mě sem dnes nepozval, protože se vzájemně máme rádi. Trošku se spojujeme i hudebním vkusem, líbí se nám takové ty staré standardy, písně toho světa, když byl ještě v pořádku,“ uvedl Gott.

„Oficiálně jsem měl narozeniny už 16. května, ale takové výročí snese určitě i oslavy dvoje. Vstoupil jsem do druhé sedmdesátky života a uvidím, co bude dál. Ta první byla skvělá, tedy až na ty dva roky, které jsem protrpěl těžkou nemocí, takže vlastně jsem si užil, prožil a zažil parádních osmašedesát let,“ říká Kerndl, jemuž se přezdívá český Sinatra.

Součástí galavečera byl i křest nového alba Ladi Kerndla s názvem You a biografie Petra Macka Kariéra na druhý dech. Oslavenec také na koncertě převzal diamantovou desku za 120 000 prodaných nosičů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 10. 2015 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.