Karel Gott a Petr Kolář zapáleně trénují nový duet. (Zdroj: Facebook ) 4x FOTO

Mistr Karel Gott hodlá přitvrdit: Povolal proto rockera Koláře!

Zpěvák Karel Gott (76) ani o prázdninách rozhodně nezahálí. Aktuálně plánuje novou desku, respektive dokonce pět alb, na níž by měl zaznít i duet s Petrem Kolářem (48). Na tom by nebylo nic k podivení, jenomže nový song je napsán v rockovém duchu. A od Mistra jsme přeci jen zvyklí slýchávat především kantilénové písně.

"Oslovil jsem Petra Koláře, abychom pro chystané pětialbum duetů od roku 1961 až po současnost společně nazpívali novou, původní českou píseň. Jemu se výzva líbila, proto mi nabídl song od Miloše DODO Doležala, v jehož studiu Petr právě dokončuje další album. Jedná se o rockovou baladu a její charakter a Petrův způsob interpretace mě inspirovaly k neobvyklému projevu. Jinými slovy – trochu jsme přitvrdili," napsal Gott na svých facebookových stránkách k fotce, kde s rockerem Kolářem zkouší novou písničku.

Mnohé fanoušky tak Karel Gott změnou žánru dosti překvapil. Nutno však říct, že veskrze mile. Jeden z nich například píše: "Dobrý den, mistře. Mám Vás rád, ale jestli jste malinko přitvrdil, pak jste mi splnil nejtajnější sen: Karel Gott a lehký závan hard rocku. Tak se těším..."

"To jen ukazuje, že Karel je příznivcem tvrdší hudby. Přesvědčil mě o tom už v roce 2004, kdy jsem se s ním osobně setkal v Praze na koncertě Judas Priest," zní komentář dalšího Mistrova příznivce.

Petr Kolář si už s Gottem společně zazpíval, a to na Karlových sedmdesátinách, byl i hostem jeho turné. My už se na nový duet, a případný Mistrův chraplák, moc těšíme!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 8. 2015 16:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.