Sympaťák David Gránský začíná být žádaným hercem a zpěvákem. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Mlaďoch David Gránský přes prázdniny trénoval fyzičku: Víme kde i proč!

Obchodní centrum v pražských Letňanech se změnilo v taneční sál a doslova se otřásalo v základech. Protagonisté muzikálu Mamma Mia! si tu dali dostaveníčko se svými příznivci a za zvuků hitů skupiny ABBA se tu trsalo o sto šest.

Mezi přítomnými bylo možno vidět i nováčka souboru, jímž je zpěvák a herec David Gránský (23), který do představení naskočí od podzimní sezóny, kdy se muzikál začne opět hrát. David přiznal, že ač je věkově ještě zajíc plný sil, musel o prázdninách zapracovat na fyzičce.

„Já mám v představení toho tance docela dost, takže i o dovolené na Havaji jsem posiloval a nabíral síly. Uběhat, utancovat a uzpívat celé představení je docela záhul, který bych ovšem neměnil. Už se strašně moc těším na jeviště,“ uvedl Gránský. 

David si prošel soutěží X Factor, diváci ho mohli vidět v seriálech Vyprávěj, Gympl či Doktoři z Počátků. Hraje v divadle, zkušenosti má z filmu i muzikálů Pomáda, Sněhová královna ad.

Na sympatického mladíka holky samozřejmě letí. Ale mají smůlu, protože do své přítelkyně Nikoly je David zaláskovaný už od školy. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 8. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.