Anna Slováčková, Matyáš Kožíšek (Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Mladý Kožíšek se má k světu! Aničku Slováčkovou si položil na záda

Mraky triků, chytlavé písničky a parádní příběh – tak nějak vypadá chystaný rodinný muzikál Alenka v kraji zázraků, který bude mít premiéry 22. a 23. října v Divadle Hybernia. A užijí si ho určitě nejen diváci, ale i jeho protagonisté.

„Je to opravdu povedené představení a těšíme se po zkouškách a generálkách na diváky. Vašo Patejdl složil pěknou muziku a i děj a naše kostýmy se určitě budou líbit. Já kromě zpívání a tance si také zalevituji. Tenhle trik vymyslel Pavel Kožíšek a jeho syn Matyáš, mě v závěru zdvihá ze stolku a zase na něj pokládá, což určitě, spolu s dalšími triky, bude pro diváky hodně zajímavé. No přijďte a sami se přesvědčíte, že levitace je docela parádní disciplína,“ řekla s úsměvem Anička Slováčková na pondělní „projížděčce“ muzikálu. 

„Kouzlo samozřejmě neprozradím, protože kouzlo by tím ztratilo kouzlo, dokonce ani u nás v divadle ho neuvidíte. Udělal jsem ho jen pro tenhle muzikál. Jak se dělá, ví jen můj Matyáš, který v představení hraje, Anička a už nikdo jiný. A tak to i zůstane,“ uvedl Pavel Kožíšek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 9. 2016 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.