(Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Mlsná Iva Janžurová: Musela ochutnat, čím křtila CD Srdcový král

Herečka Iva Janžurová nebývá častou kmotru knížek, kalendářů nebo cedéček. Včera ale udělala výjimku a v divadle Kalich slavnosně poslala do světa nové album s největšími, do češtiny upravenými, hity Elvise Presleyho - Srdcový král.

„Tahle muzika a písničky se mi líbí a můžu třeba i swing. Tak proč ne. Byla jsem na premiéře tohohle muzikálu, a když mě požádali, abych se stala kmotrou nebylo moc co řešit. Líbil se mi a tahle deska bude určitě stejně dobrá, Víte, občas dostávám nabídky, abych se stala kmotrou něčeho, co vzniklo a je třeba být u zrodu, ale ne na každou kývnu O téhle jsem ale dlouho nepřemýšlela. Srdcového krále jsem neřešila a byla pro. Kdo muzikál viděl, určitě mu bude jasné proč a pochopí. A kdo ne, jeho smůla,“ řek s úsměvem krátce po slavnostním aktu Janžururová.

Křest proběhl hned na jevišti po děkovačce, jak jinak, než představení Srdcový král. Iva Janžurová, která večer hrála ještě ve svém oblíbeném představení Božská Sarah, se zhostila své úlohy s vtipem a nadhledem, ale pak už se přesunula do zákulisí, kde jí čekaly maskérky a kostymérky před její večerní divadelní „show“.

„Je to moje oblíbená role, ale mám ráda všechny, které jsem hrála. Jednou diváky rozesmějete, jindy odcházejí a do smíchu jim není. Je to o mnohotvárnosti divadla a rolí, takže pokaždé jsem někým jiným, a to je se mi líbí,“ dodala Iva Janžurová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

17. 1. 2017 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.