Iva Kubelková nafotila kalendář. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Modelka Iva Kubelková nafotila a pokřtila kalendář: Je v něm nebezpečně sexy!

Modelka a moderátorka Iva Kubelková (38) pokřtila nový kalendář, který nafotila pro značku vysavačů. Ty fungují na vodu i vzduch. Fotograf Matúš Tóth pořídil velmi žhavé snímky, které mají spojovat právě tyto dva živly. Že je Iva tím třetím živlem, to bylo každému jasné.

„Po grafické stránce je velmi elegantní a moderní, což je fajn. Občas se stává, že u kalendářů, které jsou spojeny s nějakým produktem, je to nějak jinak,“ byla Iva spokojená s výsledkem. „Fotilo se v ateliéru, ač to tak nevypadá. Měla jsem tam bazének, větráky a polívali mě vodou. Chvilkami to bylo vtipné,“ vzpomínala.

Na fotografiích Kubelková ukazuje své štíhlé tělo a některé záběry vyloženě provokují fantazii. Jejímu muži to prý nevadí! „Je to sexy, ale určitě ne vulgární. Drží se to v hranicích, ve kterých by mělo. Manžel to schvaluje a nežárlí. On ví, že tu hranici mám stále stejnou, že se nikam neposunula,“ říká Iva.

Křest kalendáře si nenechala ujít ani Nikol Švantnerová (22) s přítelem. S Ivou ji pojí Česká Miss a Nikol říká, že do finálového večera si vůbec nebyla jistá jejími sympatiemi! „Byla na nás ne zlá, ale přísná, což je dobře. Kolikrát mě napadlo, že mě asi nemá ráda, ale vždycky jsem zatla zuby. Po vítězství se to ale zlomilo a začaly jsme si tykat. Moc mě potěšilo, že mě dnes pozvala,“ usmívá se Nikol.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 11. 2015 09:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.