Jitka Boho, za svobodna Válková, se dnes stala poprvé maminkou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Modelka Jitka Boho Válková porodila: Dnes přivedla na svět své první miminko

Modelka a zpěvačka Jitka Boho Válková (24) je maminkou. Dnes kolem jedenácté hodiny porodila svého prvního potomka, dceru Rosalii. Celé těhotenství Jitka pohlaví miminka tajila.

"Už hodinku a půl nejsme 2 v 1. Teď jsem nejšťastnější žena na světě. Už nic víc není. Být maminkou je ten nejkrásnější dar. Děkuji pozemským andělům, kteří mě tak moc podporovali, skvělému panu docentovi Pařízkovi, který mě povzbuzoval a byl celou dobu tak pozitivní, úžasné porodní asistentce, celému týmu u Apolináře a v neposlední řadě mé mamince a mému nejlepšímu muži pod sluncem," napsala Jitka na Facebook.

"Děkuji vám všem. Byla to makačka, ale stálo to za to. Ta odměna je neskutečná," děkovala ještě modelka za přicházející gratulace.

Otcem holčičky je Jitčin manžel, muzikant Lukáš Boho (31). Porod proběhl bez komplikací. Rozárka má tři kila a měří 49 centimetrů.

"Mám termín 22. prosince. Bude to takový velký dárek pod stromeček, doufám, že nebudu přenášet,“ děsila se ještě minulý měsíc Česká Miss 2010. Nakonec to dopadlo úplně jinak a "vánoční dáreček" přišel na svět o tři týdny dříve.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 11. 2015 14:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.