(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Modelka Lucie Kovandová: Po Jágrovi opět mezi hokejisty.

Jedna noc u hokejisty Jaromíra Jágra stačila k tomu, aby se z modelky a České Miss World 2013 Lucie Kovandové stala nejsledovanější hvězda těchto dní. Ne jinak tomu bylo i na přehlídce plavek Fashion Island s.r.o. v Říčanech, kdy Lucie Kovandová byla středem pozornosti.

Hokejisté Tomáš Kaberle, Tomáš Vlasák, Radek Smoleňák a fotbalista David Bičík jen tiše zírali na lepou figuru Lucky, ale i dalších  modelek například Nikoly Buranské a Terezy Fajksové.  Jejich oči přitahovala i Andrea Verešová, která si plavky ale pouze vybírala.

Jen fotbalista Jakub Hora nekoukal a ani nemohl. Měl oči jen pro svou přítelkyni,  Českou  Miss 2015 Nikol Švantnerovou,  která  se na předváděcím mole ladně vlnila také. 

Nikdo už se tématu Jágr a Kovandová nevracel. Jaromír Jágr totiž , po prohraném zápase s USA na MS, poskytl  Lucii Kovandové  azyl ve svém pražském bytě. Fotografové je nachytali. Vypadalo to na senzační událost.   Lucie se ale  v tisku ohradila: „ Přiletěla jsem pozdě v noci z Německa a nebylo, jak se dostat  domů. On mi nabídl přespání v jednom ze svých bytů. S Jardou mě pojí jen  přátelství, nic jiného za tím nehledejte. A mimochodem, přítel o mém nocování věděl.“ 

21. 5. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.