(Zdroj: Herminapress.cz ) 40x FOTO

Modelka Lucie Smatanová sjíždí vlny jako mistr světa. Michal Kavalčík a spol. nezůstali pozadu

Řada známých osobností se sešla včera v letňanské Surf Aréně. Jednak proto, že zde proběhla premiéra druhého dílu animované komedie Divoké vlny 2, která přinesla nové surfařské dobrodružství tučňáka Codyho, a pak i proto, že „předehrou“ k projekci byla možnost vyzkoušet si na vlastní kůži, jak taková jízda na neposedném prkně vypadá.

A hned na úvod je třeba konstatovat, že až na drobné detaily, ji zvládli všichni. „Já bych se zařadila tak mezi pokročilejší začátečníky. Párkrát jsem si surfování vyzkoušela, jednou v Kalifornii pak v Mexiku a sem jsem si přišla ty základy prohloubit. Musím přiznat, že mám i dobré vedení. Můj přítel Gabrielle prkno zvládá bez problémů a byl to on, kdo mě k tomu přivedl. Doufám, že teď už se budu jen zlepšovat,“ uvedla „misska“ a modelka Lucie Smatanová a pustila se do vln.

„Prkno jdu krotit teprve podruhé v životě. Poprvé to bylo nedávno, kdy jsem si do Surf Arény zaskočil si tuhle disciplínu „osahat“, abych dnes mezi partou nevypadal jako úplný amatér. No, kdybych býval nešel, vyšlo to nastejno. Budu se tvářit jako king, ale možná skončím jako king kong,“ se smíchem vysvětlil Michal Kavalčík, dříve známý coby Ruda z Ostravy.

Svůj um, většinou rovněž premiérově si s menšími či většími úspěchy vyzkoušeli třeba i cvičitelka Hanka Kynychová, zpěvák Petr Kutheil s přítelkyní, tanečnicí Markétou Šandovou nebo herec, zpěvák a skladatel Jan Maxián s dcerou. 

Mezi návštěvníky Surf Arény zavítala i Štěpánka Duchková s dvojčaty nebo Markéta Hrubešová s doprovodem, ovšem ti jen na obhlídku těch aktivnějších a na film. Mrazivé venkovní počasí rozhodlo o tom, že si testování prkna prý nechají na léto.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.      

18. 1. 2017 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.