Modelka Nikola Buranská je zase o něco krásnější. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Modelka Nikola Buranská si nechala zvětšit prsa! Co na to její přítel?

Další modelkou, která podlehla kouzlu větších prsou je Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská (24). Brunetka z Přerova má v plastických jasno a nebojí se na pražskou kliniku dojít.

„Plastické operace prsou nejsou dnes nic výjimečného a ani já s tím nemám žádný morální problém. Přítel Filip vzal operaci na vědomí a postavil se k tomu velice pozitivně. Prohlásil, že je to mé tělo a že mě bude milovat, ať operaci podstoupím nebo ne,“ svěřila se krásná Nikola.

Modelka sice zůstává zastáncem přirozené krásy, ale neodsuzuje to.

„Už na Miss jsem si říkala, že nikdy neříkej nikdy. Věděla jsem, že se budu určitým způsobem vyvíjet, proto jsem se zásadně nestavěla proti plastickým operacím,“ řekla Nikola, která plastickou operaci dělá vyloženě pro sebe, pro svůj dobrý pocit. A kdyby jí to přineslo ještě práci navíc, byl by to příjemný benefit.

Úpravy zevnějšku schvaluje i u mužů, ale nemyslí si, že by to chlapi měli moc zapotřebí.

„Mně osobně se líbí, když muž má třeba vrásky. Působí to na mně vyloženě sexy. Můj mužský je má taky a sluší mu,“ pochválila Nikola svého přítele Filipa Nováka, vnuka zpěváka Pavla Nováka, který hraje fotbal v Dánsku a Nikola ho tam bude následovat. 

Velikost nových prsou Nikola Buranská neprozradila, to bude pro okolí překvapení. Ujistila nás ale, že se nejedná o nic extrémního. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 2. 2016 10:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.