(Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Modelka Taťána Makarenko odtajnila, co čeká dívky v 9. ročníku Miss Czech Republic

Ředitelka soutěže krásy Taťána Makarenko už podeváté představí nejkrásnější české dívky! Na tiskové konferenci, která se konala v restauraci SOHO, navíc prozradila, že nový název Miss Czech Republic není jedinou novinkou letošního ročníku.

„Na castingu plavky nebudou, a to z toho důvodu, že spousta dívek se trošičku bojí, vzhledem k tomu, že casting probíhá v nákupních centrech a je to hodně medializované co se týče sociálních sítí. Proto jsme si řekli, že bude lepší, když necháme plavky až na semifinále a finále,“ přiznala ředitelka Miss Czech Republic s tím, že proběhne celkem jedenáct castingů po celé České republice, a to od 14. února až do 26. dubna.

Harmonogram soutěže pak bude obdobný jako loni a finalistky se tak mohou těšit na zahraniční týdenní soustředění v Egyptě. Samotné vyhlášení vítězek pak proběhne na přelomu září a října.

Na tiskové konferenci nechyběly ani úřadující vítězky loňského ročníku – Miss Face 2017 Kateřina Kasanová, první vícemiss Kristýna Langová a druhá vícemiss Daniela Zálešáková. Ta přestože soutěž nevyhrála, rozhodně třetího místa nelituje.

„Celkově mi tato soutěž dala hodně. Naučila jsem se spoustu nových věcí co se týče make-upu, oblékání, chování, vystupování. Chodí mi nabídky, chodím na castingy, dostávám se víc do povědomí lidí. Chci se dál věnovat líčení a módě a mám čím dál víc fanoušků na instagramu,“ pochvalovala si Daniela, které se převrátil život vzhůru nohama. Jediné, co zůstalo při starém je její přítel. „Podporuje mě v tom, co dělám, pořád při mně stojí. Chodí se mnou na všechny akce a nevadí mu to. On je šťastný, že já jsem šťastná,“ řekla studentka čtvrtého ročníku gymnázia. A co bude dělat po maturitě? „Dál bych chtěla na Newton college, tady v Praze. Je to českoamerická škola, kde bych se chtěla zaměřit na mezinárodní vztahy a komunikaci a pokud by to šlo, tak bych k tomu chtěla přidat ještě obor psychologie pro manažery, protože mě psychologie zajímá,“ promluvila o svých plánech mladá kráska.

Na tiskovku dorazila spousta známých tváří například David Gránský, který spolu s Jakubem Kotkem moderoval, Nikol Švantnerová, Karolína Mališová, Monika Leová či pánové ze soutěže Muž roku Matyáš Hložek a Miroslav Dubovický. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

13. 2. 2018 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.