Vlaďka Erbová se po nemoci objevila opět na módním mole. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Modelka Vlaďka Erbová opět vydělává koruny. Vážná nemoc je minulostí

Modelka Vlaďka Erbová (34) se poprvé po těžkém zápalu plic objevila pracovně ve společnosti. Erbová šla módní přehlídku při křtu kalendáře Expedici Amazonie Jakuba Vágnera, který nafotil fotograf Jakub Ludvík. A jako by nestačilo, že byla pomalovaná a ve spodním prádle, dostala navíc za úkol odejít molo s mládětem pumy v náruči. To si však péči Vlaďky nenechalo líbit a než modelka stačila vystoupit po schůdcích, vystrčilo drápky.

„Já měla malou pumičku, ale ony jak jsou miminka, tak se ještě bály. Pán nám říkal, že ač jsou takhle malá, už dokážou prokousnout prst,“ vysvětlovala Vlaďka po přehlídce. Modelky byly ze svých zvířecích kolegů lehce nesvé.

„Navíc hodně škrábou, snažila jsem se nemít poškrábané tělo. Na kočičky jsme se ale všechny moc těšily. Já jsem se vrátila zpátky do zákulisí až kvůli hadovi, to úplně nemusím,“ poukazovala Erbová na obří anakondu, kterou na pódium odvážně vynesl Jakub Vágner. Vlaďka říká, že se konečně cítí být zdravá

„Mám první přehlídku po nemoci a už spěchám domů. Tentokrát ale hlavně proto, že mám nemocné děti. Jinak se mi daří dobře. Všechny lékařské zprávy mám uzavřené a doufám, že budu pokračovat do nového roku už ve zdraví,“ doufá modelka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 12. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.