Misska Andrea Kabická měla nejlépe nazdobený dort a převzala první cenu od loňské vítězky modelky Taťány Makarenko. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Modelky Kabická a Makarenko mají botky k nakousnutí. Co je to za model?

Velkým překvapením skončila soutěž známých osobností – Nejsladší VIP – v Clarion Congress Hotelu. Čtveřice amatérských cukrářů zde jednak zdobila dorty a pak i prezentovala své vlastnoručně vyrobené sladkosti.

„Byl to pro mě trochu šok, vůbec jsem to nečekala a ještě jsem se úplně nevzpamatovala, ale je to paráda. Vařím moc ráda a s chutí se i piplám s úpravou jídel. Pro tuhle příležitost jsem připravila specialitku – dortíček Pavlova a ejhle, spolu s naaranžováním korpusu to vyneslo prvenství. Samozřejmě tenhle úspěch mě motivuje a teď už mě jen stěží někdo dostane od plotny,“ s úsměvem vysvětlila vítězka, finalistka České Miss 2011 a modelka Andrea Kabická, která mj. získala i obří marcipánový dort v podobě botky, který jí předala loňská vítězka soutěže Taťána Makarenko.

Málo platní byli v lítém souboji synové a současně pomocníci Aleše Hámy, na prvenství nedosáhla ani známá pisatelka kuchařek herečka Markéta Hrubešová, která si přivedla na pomoc dceru a její kamarádku a na vítězství nedosáhla ani další herečka Kamila Špráchalová. Prostě a jednoduše odborné porotě se nejvíc líbila „výzdoba“ dortu a vlastní tvorba Kabické. 

„Žádné neštěstí. I druhé místo je parádní. Vlastně druzí jsme skončili za Andreou všichni, protože se vyhlašoval jen vítěz. Takže úspěch. U nás sladkosti tolik nefrčí a já osobně je nemusím vůbec. Takhle ovárek nebo něco pečeného, jo to je jiné cukroví,“ nechal se slyšet Aleš Háma, který osvědčil spolu se syny kreativitu při zdobení korpusu, ovšem pohořel s výtvorem, který narychlo vyrobil na místě syn Mikuláš.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 1. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.