(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Modelky Kovandová s Buranskou chlapy dráždily v plavkách, k ničemu jim to ale nebylo: Producírovaly se mezi samými gayi!

Modelky Lucie Kovandová a Nikola Buranská, obě šťastně zadané, vyrazily do čestlického Aquapalace. Prezentovat titěrné plavečky jim pomáhalo deset pohledných frajírků a modelky na ně při závěrečném defilé svůdně vlnily boky. Ani ve vířivce ale jiskra nepřeskočila a děvčata tak z Čestlic nakonec odjížděla domů za svými stávajícími partnery. Kde se stala chyba? Všech deset chlapců je na kluky!

„Z kluků jsem překvapená. Třeba do toho svalnatého bych vůbec neřekla, že je na kluky. Ale jsou mezi nimi i takoví, kteří jsou jasní. Je to typově pěkně namixované, každý by si tam asi vybral,“ svěřila se Kovandová.

„Jsou roztomilí, ale mě se nelíbí žádný. Můj chlap je taky tmavovlasej, má zelené oči, ale jsou hodně uhrančivé. Ty mě zaujaly hned na první pohled. Nikča říká, že vypadá jako čert. Chlap mě musí zaujmout na první pohled a musí být trochu grázlík. Nedělat pro mě první poslední a musí trochu zlobit,“ vysvětlovala se smíchem misska. Buranská jí přizvukovala.

„Do gaye jsem se ještě nikdy nezamilovala. Několikrát se mi ale stalo, že se mi chlap líbil a byla jsem skoro až v šoku, když jsem zjistila, že není na holky. Jako že bych to do něj neřekla,“ vyprávěla Buranská, která o gayích říká, že jsou dobré kámošky a umí ji vyslechnout.

Obě holky se shodují, že gayové by mohli vychovávat děti.

„Co je lepší? Aby dítě vyrůstalo v rozvrácené rodině alkoholiků nebo lidí na drogách, nebo aby mělo dva milující rodiče? Potom je přece jedno, že jsou stejného pohlaví, podstatné je, že tomu dítěti dají lásku. Pokud bude mít dobré zázemí a dostane díky tomu možnost nevyrůstat v děcáku, tak proč ne,“ míní svorně modelky. Před přehlídkou se trochu styděly sundat župan, necítí se totiž být po zimě ve formě, třebaže Buranská už pilně chodí na zeštíhlující procedury.

„Kámen úrazu je u mě strava. Jím v noci a jím všechno. Motivuje mě ségra, začala jíst zdravě a nehorázně zhubla. Když spolu někam jdeme, připadám si vedle ní jako slon,“ smála se Kovandová s tím, že plánuje hubnout.

A hubli také finalisté Gaye roku! Kluci se svěřili, že na nohou jsou od brzkého rána a celý den kvůli přehlídce nejedli. Těsně před začátkem ještě někteří „honili“ svaly sklapovačkami. Jinak prý mezi nimi vládne spíše přátelská atmosféra a nejvíc se hoši těší na finále, které bude 13. června v klubu Mecca.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

12. 4. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.