(Zdroj: Klenoty Aurum ) 11x FOTO

Modelky mají utrum! Jágr se jako model osvědčil a teď ho čekají fotky z gauče

V minulém roce se Jaromír Jágr stal historicky prvním mužem, který se stal tváří šperkařské firmy s šedesátiletou tradicí Klenoty Aurum. Firma v minulosti spolupracovala se známými modelkami jako je Simona Krainová, Taťána Kuchařová, Katka Sokolová či Zuzana Stráská.

Díky enormní úspěšnosti budeme moci Jágra vidět v kampani i další rok.

“Bylo to pro mě něco nového a jsem moc rád, že je kampaň úspěšná. Bylo mi řečeno, že jako tvář jsem vlastně první chlap, takže v tomto ohledu jsem byl malinko nervózní a nevěděl jsem, co od toho můžu čekat. Před tím jste měli řadu krásných mladých modelek a já už jsem pán v letech. Ale budu se opakovat, skvělou práci odvedl fotograf Braňo Šimončík. Musím uznat, že se mi jeho fotky líbily a navíc mě zaujal jeho přístup k práci. Někteří fotografové se do toho správného okamžiku trefují obtížně a já jsem z toho otrávený. Při focení pro Klenoty to šlo velmi dobře. Někdy jsem měl pocit, že vlastně dělá momentky. Myslel jsem, že mám zapózovat a on už měl hotovo. Takže myslím, že kampaň je úspěšná hlavně díky jemu,” skromně se vyjadřuje ke kampani naše hokejová legenda. 

Díky originálnímu spojení Jaromíra Jágra a společnosti Klenoty Aurum vznikl u fotografií k nové kampani vtipný slogan: „Náš klenot“, ten se velmi dobře ujal.

Majitel Klenoty Aurum Rony Lori k tomu dodává. „Takovou úspěšnost kampaně jsme opravdu v minulosti nezaznamenali. Reakce byly stoprocentně pozitivní, šperky a modely hodinek, co má Jaromír na fotografii jsme museli několikrát doobjednávat. Lidé chtěli nakupovat přesně to, co vidí na Jardovi. Výrazně nám vzrostla i fanouškovská základna na sociálních sítích a celková návštěvnost webu.“ A co s Jágrem klenoty chystají nového? „Již brzy se objeví limitovaná kolekce hodinek Jaromíra Jágra v kampani pro nastávající období se objeví zcela nová fotografie, kde Jaromír pózuje na gauči,“ dodává Lori.

Jak je na tom tedy on sám s lenošením? Umí to úspěšný a ambiciózní Jágr vůbec? „Pár takových dní se najde. po náročném zápase dokážu v posteli nebo na gauči relaxovat u dobrého filmu, občas něco přečtu anebo si jen hledám věci na internetu – ať už je to sport, vesmír a věda… Nebo jen brouzdám na YouTube a píšu si s kamarády," říká Jágr.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

3. 5. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.