Hana Mašlíková a Martina Dvořáková jsou zdatnými asistentkami kouzelníka Kožíška. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Modelky Mašlíková s Dvořákovou se daly na hazard: Oberou vás o prachy, že budete zírat!

Modelky Hana Mašlíková (33) a Martina Dvořáková (31) spolupracují s kouzelníkem Pavlem Kožíškem v roli asistentek už několik let. Za tu dobu se vypracovaly a nečiní jim potíže ani ty nejnáročnější triky. Jak jsme se ale přesvědčili, honoráře za vystoupení jsou jim málo a krásky uvažují, že si životní úroveň budou zvyšovat hazardem.

„Je to tak. Každý přivýdělek je dobrý,“ uvedly obě dámy na křtu dvacáté jubilejní kouzelnické sady určeném malým čarodějům, kterou sestavil jejich šéf. A že to myslí vážně, předvedly hned na místě. Z krabice vytáhly tři kalíšky a kuličku a přihlížejícím návštěvníkům ukázaly, že „oblíbenou“ hazardní hru skořápky zvládají s rafinovanou dokonalostí. 

„Když mi Pavel Kožíšek ukázal tenhle trik, nechápala jsem, jak je možné, že kulička cestuje všude možně a skončí pod kelímkem, na který bych nikdy nevsadila. A to jsem měla oči více než na stopkách. Pavel mi pak vysvětlil, v čemže je ten fígl, naučila jsem se ho brzy zvládat i já a teď už nic nebrání, abychom si s Martinou otevřely skořápkárnu,“ se smíchem prozradila Hanka. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 11. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.