Lucie Kovandová, Tereza Skoumalová (Zdroj: Top Hotel ) 10x FOTO

Modelky se ládovaly čokoládou! Už jim na postavě nezáleží?

Známé české celebrity se zapojily do rekordu v pojídání čokoládových lanýžů. Hubnutí do plavek přestaly na chvíli řešit i modelky Lucie Kovandová s Terezou Skoumalovou, modelka a moderátorka Monika Leová, Kateřina Kristelová nebo operní divy Andrea Kalivodová, Pavlina Senić a Tereza Mátlová. Oblékly dokonce rondóny a u příležitosti otevření nové kavárny Bohemia Top si vyzkoušeli i cukrářské umění.

„Sladké opravdu miluji a čokoládu zvláště, takže jsem si tuhle super akci nemohla nechat ujít. Občas mi nedělá problém sníst ani celou tabulku," řekla modelka a Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová, která se přišla odreagovat od učení. Brzy ji totiž čekají státnice na České zemědělské univerzitě, kde studuje obor Produkční zahradnictví.

Znovuotevření restaurace BOHEMIA TOP ve francouzském stylu a s nádhernými výhledy na Prahu si nenechala ujít ani modelka a Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová se svým přítelem.

„Už dva roky nemám tak intenzivní chutě na sladké jako dřív, ale když to na mě přijde, tak je čokoláda top. Vždycky mě i bavilo doma péct, ale poslední dobou moc zákusky s partnerem nejíme a já strašně nerada plýtvám jídlem, takže občas udělám jen štrůdl, který je vždycky hned pryč," prozradila dvaadvacetiletá Lucka. 

Okouzlující byla na party také Monika Leová, která přišla se snoubencem Martinem Košínem a akci zároveň moderovala.  

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 5. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.