Moderátor Tomáš Kraus má rizikové povolání. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Moderátor Kraus měl pracovní úraz. Ztratil hlas a oči mu vypadly z důlků!

Divácké zprávy na Primě už zažily laccos, ale tentokrát si do nich Tomáš Kraus (39) pozval vnadnou krásku, prý jednoznačně a pouze svou kamarádku, playmate Denise Ayverdi (27).

„V současném období veder jsem chtěl diváky trochu pobavit, a protože sám v tom shonu a pracovním vytížení si o dovolené mohu nechat jen zdát, tak jsem si alespoň několikaminutovou minidovolenou udělal ve studiu – a s kým jiným trávit dovolenou než s krásnou sexy dívkou,“ prozradil moderátor. 

Při pohledu na sexy blondýnku s mírami 95 – 57 – 90 byl však Tomáš v „přímáku“ najednou tak nějak mimo. Ve své jinak perfektní moderaci jaksi zadrhával a potil se patrně nejenom vedrem. Ono se nebylo ani čemu divit.

Jenomže k jeho smůle, ale i trochu štěstí zůstalo jen u moderování a okukování. Půvabnou Denisu totiž do studia doprovodil její přítel, bojovník MMA Karel „Karlos“ Vémola (30), přezdívaný Terminátor.

Kraus si pak dával sakramentský pozor, aby zachoval gentlemanské dekorum. Na památku mu zůstaly alespoň fotografie ze zákulisí.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 8. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.