Martin Pouva (Zdroj: Klinika krásy Anděl ) 6x FOTO

Moderátor Martin Pouva vypadá po padesátce stále skvěle! Známe jeho tajemství

Charismatický moderátor televizních novin Martin Pouva je stále na očích a vzhled ho živí. Proto se rád svěřuje do profesionálních a šikovných ručiček na Klinice krásy Anděl. Martin v rozhovoru kápnul božskou a prozradil nám podrobnosti o zákrocích, které na klinice podstupuje. 

 „Dělají přesně to, co potřebuji. Nechávám si, jak já říkám, jen trochu vyžehlit obličej a sem tam odsát nějaký ten přebytečný tuk. Navíc procedury pomáhají i na různé skvrny, které má snad každý. Je to velmi rodinné prostředí, žádná fabrika na krásu, pro mě zkrátka ideální“.  Spousta mužů dnes vyhledává také plastickou chirurgii. Jenže, co je moc, to je moc a Martin Pouva má jasno.

 „Důležité je jen to opravdu nepřehánět. Když padesátiletý chlap vypadá na dvacet, je k smíchu. Už proto bych si žádné plastiky dělat nenechal, pokud by k tomu nebyly vážné zdravotní, nebo kosmetické důvody“.

Už dlouho média spekulují o jeho vztahu s mladou přítelkyní a modelkou Petrou, se kterou se měl před dvěma roky údajně rozejít. Jsou spolu? Nejsou? Ale tohle si chce nechat moderátor pro sebe. 

„Jasně, že člověk se chce líbit i partnerovi, pokud nějakého má, ale jen kvůli tomu na sobě pracovat je nesmysl. Člověk by to měl dělat hlavně pro sebe“. A co svatba? Plánuje jí někdy? „ Mě by nikdo nechtěl. Tohle povolání je hodně specifické a taková žena, která by to dokázala zvládnout, zemřela ve 14. století“, dodává s úsměvem Martin Pouva. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 6. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.