(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Moderátor Miroslav Šimůnek hledá další uplatnění. Bude z něj fotograf?

Dorazil s menším zpožděním, ale výmluvy nehledal. Prostě a jednoduše se herec Mirek Šimůnek zasekl ve fitku a ať prý dělal, co dělal, na vernisáž výstavy fotografií Jiřího Machta2 v Le Palais Art Hotelu Prague to přesně na sedmou nestihl. 

„Je mi líto, měl jsem desetiminutovou sekyru i díky zacpaným ulicím, ale pořadatelé dodrželi tradiční rezervu, takže žádný problém s nedochvilností nenastal. Stihl jsem všechno, co jsem si naplánoval. Odpoledne činky, zaběhal jsem si na pásu a dělal něco pro tělo, teď zase si přijde na své duše. Autora osobně neznám, ale když jsem si prohlédl jeho díla, rozhodl se, že rozšířím svůj fotografický um. Doposud jsem cvakal takové ty momentky z dovolené, trošku přírodu, a teď bych si zkusil i něco vážnějšího,“ nechal se slyšet Mirek Šimůnek a hned se „dal do učení“ k Jiřímu Machtovi.

Probrali spolu techniku a vše, co k dokonalé fotce patří a jak herec po menším školení přiznal, na dráhu profesionálního uměleckého fotografa se zřejmě nedá. Zůstane raději u toho, co umí, tedy herectví a moderování.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

26. 1. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.