Alexander Hemala se vrátil ke své práci moderátora. (Zdroj: TV Prima ) 5x FOTO

Moderátor Saša Hemala se vrátil ke své profesi. S kým opět po letech dělal rozhovor?

Sám sebe hraje v primáckém seriálu Přístav moderátor a bývalý televizní hlasatel Alexander Hemala (63). Bude hrát reportéra, který přijede natočit reportáž s Pepou Krupičkou (Martinem Zounarem).

„Na natáčení jsem byl hodně zvědavý obzvlášť proto, že jsem se v této scéně potkal i s Kateřinou Hrachovcovou. Jsme totiž skoro sousedé, k jejímu manželovi jezdím už dlouhá léta se psem. Ona v seriálu vytváří nepřehlédnutelnou postavu, která s dějem umí úžasně zamíchat. Baví mě, jaké herecké kreace předvádí. Když mám čas, s chutí se na nějaký díl seriálu podívám, ale ne vždycky jej stíhám, jsem tedy něco jako nepravidelný divák,“ vysvětluje Alexander Hemala.  Účinkování v Přístavu zdaleka není jeho první seriálové hostování.

„Spíš jsem ale dostával role novinářů, ve filmu Bastardi jsem hrál dokonce školního inspektora. Fascinuje mě, v jakém tempu se seriál točí, kolik textu se musí herci naučit. Bál jsem se, abych nezkazil text a nemusel se kvůli mně obraz opakovat,“ vysvětluje moderátor a dodává, že tatínek byl sice hercem, ale on sám herecké ambice nikdy neměl. „O to víc mě potěšilo, když jsem v šedesáti letech dostal svou první divadelní roli,“ říká.

V seriálu Přístav hraje důležitou úlohu stejnojmenná hospoda. Má Alexander Hemala oblíbený nějaký podnik, kam se rád vrací?

„Mám jeden takový malý bar, nebo spíš bařík, kam občas zajdu a dám si dvě deci vína. Jen si tak chvíli postojím u baru a zase jdu,“ vysvětluje Alexander Hemala, kam občas zajde relaxovat. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

19. 1. 2016 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.