Sandra Parmová oslaví najednou Silvestra a hned po půlnoci kulaté narozeniny. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Moderátorce jedna oslava nestačí! Proč slaví Sandra Parmová Nový rok hned dvakrát?

Oblíbená moderátorka zpráv na TV Prima Sandra Parmová (29) oslaví na Nový rok i kulaté narozeniny. Spojí tak silvestrovskou oslavu s tou narozeninovou, kterou stráví nejen se svým přítelem moderátorem Krimi zpráv Michalem Janotkou (32).

„Vzhledem k tomu, že jsem se narodila prvního ledna, každoročně u nás silvestrovská oslava plynule přechází do té narozeninové. Téměř vždy jsem slavila pouze s přítelem, letos, vzhledem k tomu, že jedná o kulatiny, bych ráda uvítala velkou společnost", prozrazuje Sandra svoji představu oslav.

Novoroční předsevzetí si moderátorka příliš nedává. 

„Moc si na ně nepotrpím. Impulsy ke změnám v mém životě tak nějak přicházejí samy od sebe. Když k tomu dojde, snažím se na to okamžitě zareagovat a na nic nečekám", popisuje moderátorka. „Dobrým příkladem může být mé rozhodnutí z října, kdy jsem se prakticky ze dne na den donutila udělat něco se svým šatníkem. Začala jsem spolupracovat se stylistkou Kamilou Vodochodskou a jsem nadmíru spokojená. Aktuálně nás čeká čistka přebytečných kousků", prozradila Sandra Parmová svoje plány na příští dny. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 12. 2015 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.