Terezie Kašparovská, Tomáš Hauptvogel (Zdroj: FTV Prima ) 7x FOTO

Moderátoři vytáhnou paty ze studia! Prima se zase rozjede kamionem po republice.

Zpravodajská roadshow Televize Prima je v České republice absolutním unikátem. Technicky plně vybavený kamion je dokonale uzpůsobený na živé vysílání a je nepřehlédnutelnou dominantou v každém městě, které Prima navštíví. Předešlé dva ročníky roadshow zaznamenaly velký ohlas.

„Je to pro nás nenahraditelný kontakt s našimi diváky. Zprávy připravujeme pro ně, reflektujeme to, co je zajímá, chceme vědět, s čím jim můžeme pomoci. Názor diváků z Liberce, Kolína, Turnova, Havířova i dalších měst je pro nás důležitý. S kamionem jsme na každém místě celý den a lidí, kteří za námi v průběhu roadshow přijdou, jsou tisíce. Spolehlivě tak zjistíme i to, co si o nás myslí. Takovou přímou zpětnou vazbu nenahradí žádný divácký průzkum,“ říká Jitka Obzinová, ředitelka zpravodajství FTV Prima, a dodává: „Naplánovat, připravit a zrealizovat naše mobilní zpravodajství je organizačně a logisticky skutečně náročné. Je potřeba nasazení celé redakce, de facto dvou týmů připravených vysílat z mobilního kamionu, případně při nenadálých komplikacích z pražského studia. Mé poděkování tak patří všem kolegům za to, s jakou chutí a energií tuto akci připravují.“

Prvním městem letošní roadshow Prima jede… za vámi je Liberec. Doprovodný program se soutěžemi o zajímavé ceny začne už v 15 hodin a chybět nebudou ani hudební vystoupení Janka Ledeckého s kapelou i skupin Maxim Turbulenc a Slza. V 18.55 pak už diváci poznají zákulisí zpravodajství při živém vysílání Zpráv FTV Prima, které budou moderovat Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel.

„Moc se s Tomášem těšíme na setkání s diváky, které si za kamerou ve studiu jen představujeme. Na náměstích vždy vládne skvělá atmosféra,“ těší se moderátorka Zpráv FTV Prima Terezie Kašparovská. 

Ve zpravodajské hodině je pak v Krimi zprávách vystřídá Roman Pech, Diváckými zprávami provede Lucie Šilhánová a novinky ze světa showbusinessu v TOP STARu představí Daniela Šinkorová. Po živém vysílání se diváci mohou těšit na autogramiádu všech přítomných tváří televize Prima. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 4. 2016 17:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.