(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Moderátorka Gabriela Lašková práskla: Po čem touží její manžel?

Jako ryba ve vodě se cítila modelka a moderátorka Gabriela Lašková v reprezentativní prodejně šperkařské firmy JK Jitka Kudláčková na pražské Brumlovce. Spolu s cvičitelkou Hankou Kynychovou představily novou kolekci šperků s názvem Česká krása. Gábina, které se na prstě blýskal ještě neošoupaný zásnubní a snubní prstýnek, zlatu a drahým kamenů přišla na chuť. Chce šperky nejen nosit, ale troufla by si i navrhnout šperk dle vlastní fantazie.

„Svůj šperk bych si dovedla navrhnout. Lákalo by mě ho i udělat. Ale asi bych na to neměla tu trpělivost. Určitě bych nějakou krásu vyrobila pro maminku a motivem by bylo něco, co máme společného. Něco co nás spojuje,“ plánoval Gabriela Lašková svoji kariéru ve zlatnické dílně.

A co by vytvořila krásná Gábina pro svého novomanžela Filipa Laška?

„Manžel si vysnil prsten s velkým kamenem, ale zatím mi nedokázal vysvětlit, co ho na nich tak fascinuje. Pokud bych mu tedy chtěla udělat radost, tak by to byl prsten s výrazným kamenem, něco na způsob, jako nosí mafiáni. Tím bych ho potěšila, ale zároveň bych také chtěla, aby se ten prsten líbil mně,“ práskla Gabriela na manžela, od kterého dostala i svůj nejkrásnější šperk.

„Můj nejkrásnější šperk je právě z tohoto klenotnictví. A je to snubní prstýnek, který nám pomáhala Jitka Kudláčková vybírat. Líbilo se mi, jak Jitka šperky vnímá a jakou jim vkládá hodnotu. Od té doby i trochu chápu, k čemu vlastně šperky jsou. Naučila jsem se je nosit a cítím se v nich opravdu krásná,“ popsala moderátorka svůj vztah ke krásným šperkům.

Mezi hosty klenotnictví Jitky Kudláčkové patřila i Lucie Zedníčková, Vlastina Svatková, Andrea Kalivodová, Bára Šporclová Kodetová, Klára Doležalová. Objevil se i stylista Kája Pavlíček a Miluška Bittnerová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 11. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.