(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Moderátorka Primy Bára Kozáková vybírá svatební šaty. Kdy bude svatba?

Zásnubní prstýnek už má, teď musí vybrat to hlavní – svatební šaty! Moderátorka primáckých Krimi zpráv Bára Kozáková je v plném proudu příprav na svoji svatbu. V salonu Nuance v Praze na Národní třídě v pátek zkoušela a vybírala přes tři hodiny!

„Na místě se o mě staral úžasný tým, který přesně věděl, co mi padne, skvěle poradil a vyšel vstříc. Vyzkoušela jsem čtvery šaty, výběr je pestrý a hlavně jsou tu originální modely, které nikde jinde nejsou k sehnání,“ prozradila Bára Kozáková.

Se zkoušením jí pomáhala maminka Kateřina, dcera Amálka, sestra Andrea a svědek Stanislav Běle. Jaká je její představa o ideálních svatebních šatech?

„Jsem sportovní typ a na kraječky mě nikdy moc neužilo, takže volím šaty spíš méně zdobené, ale elegantní. Jaké šaty jsem nakonec vybrala a jestli budu mít i závoj, to bude překvapení!“ směje se Bára. Prozradila už ale termín svatby.

„Bude letos v srpnu u ve Vigvamu v Němčicích u Kolína. Plánujeme pozvat zhruba 50 hostů,“ těší se moderátorka. S Ondřejem se potkala při roadshow Primy se zpravodajským kamionem v roce 2014. 

„Požádal mě o ruku po dvou a půl letech na naší letošní dovolené v březnu v italských Alpách, byla to romantika a samozřejmě jsem řekla ano,“ popsala žádost o ruku Bára. A jak se bude po svatbě jmenovat? „Určitě si vezmu jméno svého budoucího muže, takže budu Barbora Holá, ať jsme tak celá rodina,“ těší se Bára. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

 

2. 4. 2017 23:18 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.