(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Moderátorka Top Staru jezdí po Praze jako zombie! Jinak jsou ale normální rodinka!

„Prosím nezaměňovat, nepřišli jsme se, a zdůrazňuji ono SE, nadlabat, ale si nadlabat. Nebo lépe řečeno zadlabat, aby nebyly pochybnosti. Dorazila jsem do Botanické zahrady s dcerou Sofinkou, maminkou a psem Bonym na zdejší čarovný večer Halloweenu a užíváme si to tu. Vydlabali jsme si dýně, zapálili svíčky, no prostě užili si večer a paráda. A své výtvory si vystavíme doma,“ prozradila herečka Iva Jirešová.

Docela svérázně pojala zmíněnou halloweenskou merendu v Botanické zahradě hl. města Prahy exmanželka herce a tanečníka Honzy Révaie. Daniela se svými dvojčátky Ditou a Danielem. Moderátorka TopStaru Daniela Révaiová i s dětmi přišla na akci už vymóděná z domova a nažhavená na tvorbu.

„Už jsme měli dýňovou polévku, dýňový dort a teď vytvoříme dýňové umělecké dílo. Děti se už na něj třesou, takže hajdy do práce. Jo, a kosmetické úpravy tváře, které vidíte, jsem si vytvořila sama, a aby bylo jasno, denně je obměňuji, protože chci být neustále pro své okolí jinak okouzlující,“ vysvětlila se smíchem Daniela a s Ditou a Danielem se vrhla na dýni.

„My tedy slavíme, nebo spíše z významných dnů, preferujeme Dušičky, ovšem jak jsem zjistila Max i Sam jsou z Halloweenu nadšeni, makají na tvorbě strašáků na plno, dlabou, až se z nich kouří, takže připojíme zřejmě tenhle den mezi naše oblíbené,“ uvedla modelka Martina Šmuková.

A podobně aktivně se s dlabáním dýní v botanické zahradě vypořádali další známé osobnosti a jejich ratolesti, třeba Vlasta Korec se synkem Vlastíkem, Linda Finková a její Matyáš, Karla Mráčková s dcerou Karlou, Štěpánka Duchková s dvojčaty a všichni ostatní známí i neznámí účastníci lehce strašidelného večera.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 11. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.