(Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Moderátorky Petra Svoboda a Hanka Mašlíková ujíždějí na zápasech MMA. Uvidíme je někdy v aréně?

Moderátorka Petra Svoboda nesměla chybět v pražském Top Hotelu Praha, kde se uskutečnil v pořadí už druhý finálový galavečer MMA. Zároveň byl vyvrcholením Světového poháru amatérů v tomto bojovém sportu.

„MMA mám už dlouho ráda, na zápasy chodím pravidelně tak dva roky, hrozně mě to baví. Má to fér průběh, přísná pravidla a je super, jak si jsou kluci po zápasu schopni podat ruku. Na tuhle podívanou mě nalákala kolegyně z Novy Hanka Mašlíková" řekla nedávno Petra Svoboda, která přišla s přítelem Ondřejem.

Diváci se mohli těšit na zápasy nejlepších amatérských fighterů a 5 profesionálních zápasů. Bojoval i Jan Malach, kterého trénuje manžel moderátorky Hany Reinders Mašlíkové, André Reinders. Bohužel se v aréně neobjevil Karlos Vémola, zvaný Terminátor, kterého z bojů vyřadilo zranění.

Mezi fightery mělo zastoupení i něžné pohlaví v osobě nejúspěšnější české bojovnice  MMA Simony Soukupové, přezdívaná Lil Evil neboli „Malé zlo“.

Interkontinentálním šampionem MMA organizace XFN se stal Brazilec David Ramires poté, co se jeho soupeř Makhmud Muradov, hájící české barvy, při zápase zranil. Pozdější vyšetření ukázalo zlomenou klíční kost.

Mezi diváky nesměla chybět legenda bojových sportů, mistr světa v K-1 Petr Vondráček, fotbalista Tomáš Ujfaluši, dorazil i herec Jakub Kohák a zpěvák Ben Cristovao. 

Celý večer moderoval Ondřej Novotný, manžel modelky Renaty Langmannové.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 12. 2016 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.