(Zdroj: Herminapress.cz/TV Prima ) 9x FOTO

Moderátorské rošády na Primě: Danielu Šinkorovou střídá sexbomba Eva Pekausová

Tým moderátorů relace TOP STAR, která je součástí zpravodajské hodiny televize Prima, posílila Eva Perkausová, která si svým působením na Primě získala velké sympatie televizních diváků, a nebojí se tak díky získaným zkušenostem živého vysílání. Proto bude od Nového roku diváky provádět TOP STARem společně s oblíbeným Petrem Vágnerem a Miroslavem Šimůnkem.

Televize Prima děkuje za dosavadní spolupráci Daniele Šinkorové, Andree Košťálové a Lucii Špakové. Andrea s Lucií budou pokračovat v TOP STARu jako reportérky. Danielina spolupráce s Primou ale rozhodně nekončí a diváci ji budou dál vídat na svých obrazovkách v jiných projektech – konkrétně například v úspěšném seriálu Ohnivý kuře, ale i v některých projektech zcela nových.

 „Neříkám, že mi to není ani trochu líto, ale změna je život. Televize je dynamické médium, které neustálé změny přímo vyžaduje. Nic víc ani míň v tom nevidím. Moderace je mojí oblíbenou disciplínou a já v ní samozřejmě pokračuji dál i mimo obrazovku. Děkuji všem kolegům z redakce TOP STARu a FTV Prima za nádhernou, téměř tříletou Prima jízdu,“ říká ke svému odchodu z redakce Top Staru Daniela Šinkorová. 

V blízké budoucnosti se tým moderátorů těší na návrat Laďky Něrgešové, která je ale zatím stále na mateřské dovolené a počítá se svým návratem na obrazovku. O změnách byli všichni moderátoři a také reportérský tým informováni. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 12. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.