Módní návrhář Osmany Laffita ozkoušel luxusní limuzínu BMW. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Módní návrhář jezdí půjčeným autem: Kdo Osmanymu Laffitovi luxusní limuzínu svěřil?

V duchu noblesy a majestátnosti se nesl slavnostní večer v Jízdárně Pražského hradu. Významný prodejce aut německé značky zde představil novou generaci luxusních vozů. Bylo to vůbec i poprvé, co se v těchto historických prostorách objevilo auto.

Noblesní Jízdárnu rozzářil nejen lesk nového vozu, ale i atraktivní přehlídka večerních šatů předního módního návrháře Osmanyho Laffity (50) a působivé houslové sólo virtuosa Pavla Šporcla (42). Právě tyto dva umělce můžete na svých cestách potkat v nové prezidentské limuzíně propůjčené prodejcem těchto luxusních aut.

Skutečnost, že firma fandí českému sportu i umění, potvrdila také přítomnost významných ambasadorů: Romana Šebrleho, Vavřince Hradilka, Jakuba Koháka, Richarda Genzera a Michala Suchánka.

A právě posledně jmenovaný se postaral o menší rozruch. Kromě krásného vozu zaujalo Suchánka (50) i koncertní křídlo. Herec neodolal, rychle zasedl za klavír a začal preludovat. „Mišeli, pecka!“ chválil Suchánkovo počínání Jakub Kohák.

Toto úsměvné pirátství nenarušilo hladký průběh večera. Fúze luxusu, noblesy i umění zafungovala ten večer na plné čáře. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 11. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.