Na velkolepé módní přehlídce Táni Kovaříkové nemohla chybět Helena Vondráčková. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Módu mají v malíčku, jak jsou ale na tom Kovaříková s Vondráčkovou s řidičským uměním?

Módní návrhářka Taťána Kovaříková (49) spojila příjemné s užitečným. Přehlídku k 20. výročí svojí značky v karlínském Fóru propojila se slavnostním odhalením nového modelu vozu, jehož je tváří. Společenskou akci si nenechaly ujít jak zákaznice, tak celebrity, pro něž je Kovaříková oblíbenou návrhářkou. Na přetřes přišly mimo módy i řidičské zážitky.

Zpěvačka Helena Vondráčková (68), kterou zlákala právě přehlídka Táni Kovaříkové, řídí s chutí. „Jsem vášnivá řidička, miluju svižnou jízdu. S tím mám občas problém. Nehodu jsem ale měla jedinou, a to jsem vrazila do poštovního vozu. Tehdy jsem nedala přednost,“ vzpomínala zpěvačka.

To modelka a moderátorka Gábina Kratochvílová (25) říká, že na silnici si určitě není tak jistá jako ve zprávách nebo na mole: „Dlouho jsem neřídila a začala jsem až v době, kdy jsem autíčko vyhrála. Užívám si jízdu mimo Prahu, ve městě se řízení vyhýbám. Nervy mám jenom jedny a žaludeční vředy nechci.“

Samotná Táňa Kovaříková na autu oceňuje hlavně praktičnost. „Je pravda, že já potřebuju velké auto. Pořád vozím nějaké látky, boty a modely. Když jsem jela sem, měla jsem auto úplně narvané a děkovala jsem, že je prostorné,“ pochvalovala si návrhářka, která prý žádné vážnější karamboly na cestách bohudík neměla. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 11. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.