(Zdroj: Batist Nej sestřička/Modrý kód ) 8x FOTO

Mojmír Maděrič se toho nebojí! Gatě dolů a fotka je hotová

Oblíbeného herce Mojmíra Maděriče (63) jsme navštívili v ateliérech seriálu Modrý kód, kde se ale tentokrát nenatáčel seriál. Právě tady totiž probíhalo focení do kalendáře Batist Nej sestřička. Focení se zdravotní sestřičkou si herec opravdu užíval, a to doslova, protože mu z toho na chvíli spadly kalhoty. A protože velmi často na place obléká lékařský plášť, zeptali jsme se ho, jak on je na tom s péčí o své zdraví a hlavně s prevencí.

„Před sedmi lety jsem měl velký zánět kolena a byl jsem hospitalizován v nemocnici. Tam mi zjistili zvýšenou hladinu cukru a od té doby užívám pravidelně prášky,“ sdělil nám herec.

A dále nám herec s humorem sobě vlastním prozradil další ze svých oblíbených ranních rituálů. „Jinak spíš praktikuji lidovou prevenci, například (neboť pocházím z Moravy) stopičku slivovice na lačno - když neřídím, což se tím pádem nestává ale až tak často,“ prásknul na sebe Mojmír.

„Do lékárny chodím pravidelně jednou za půl roku vždy, když jdu z kontroly od své lékařky. Své zdraví si hlídám asi jako většina z nás, je ale pravdou, že díky své roli lékaře v Modrém kódu dokážu problémy pojmenovat. První pomoc bych, troufám si říct, asi dokázal poskytnout,“ dodal závěrem představitel doktora Valenty z Modrého kódu. 

Spolu s Maděričem nafotili kalendář například jeho kolegové z Modrého kódu Renata Prokopová, Bára Fišerová nebo Josef Vágner a Lenka Špillarová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

8. 10. 2019 07:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.