You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 15x FOTO VIDEO

Monika Absolonová a Funny Girl ve Studiu DVA vítězí u diváků i kritiky. Lístky raketově mizí

Muzikal Funny Girl se měsíc po premiéře těší velké oblibě. Pochvalně hovoří nejen divácké ohlasy, ale i kritika. V žebříčku serveru i-divadlo.cz zaujímá v hodnocení Funny Briceová v podání Moniky Absolonové první místo mezi pražskými muzikály. 

"Příběh talentované židovské revuální komičky - divy dvacátých a třicátých let minulého století - umí spolu s podmanivými skladbami navodit publiku podobně vitální pocity, jaké ordinuje současný filmový hit La La Land... Představení užívá osvobozující nadsázku a sarkastický humor,"  píše ve své recenzi Dana Benešová - Trčková pro server tiscali.cz.

"...Funny Girl je zatím nejlepší muzikálovou režijní koncepcí Ondřeje Sokola. Představení má spád, hraje se i na rampě mezi diváky...“ Honza, i-divadlo.cz.
 
"...Studio DVA naštěstí pochopilo, že Monika je nealternovatelná. Nejen jako zpěvačka, ale i jako komediantka… Věřte, že nebudete chtít, aby byl konec…“ Blanka Kubíková, OnaDnes.cz. 

Protože vstupenky mizí velkou rychlostí, již nyní jsme dali do prodeje všechny termíny až do konce roku 2017. Pozor je jich celkem pouze 13! Nejbližší reprízy uvedeme již tento víkend, na který ještě nabízíme pár vstupenek. 

Těší se na vás nejen Monika Absolonová, ale také Roman Zach, Lenka Termerová, Jana Krausová, Ladislav Frej a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 4. 2017 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.