(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Monika Absolonová dostala od partnera Horny košem: Ne, duet s Monikou nebude!

Prožívá velice úspěšné roky. Užívá si skvělý vztah s partnerem Tomášem Hornou, synek Tadeáš se má čile k světu a spolu s rodiči oslaví za pár dnů první narozeniny. Stejně se daří i pracovně. Monika Absolonová hraje titulní roli v muzikálu Evita, studuje další hlavní roli ve Funny Girl ve Studiu DVA a včera pokřtila v divadelní kavárně zmíněné scény svoje první vánoční cédéčko Až do nebes.

„Co na to mám říci. Je to tak. Mám skvělého partnera, kterého jsem si vyčekala. Byly nějaké vztahy, dokonce i jedna svatba v minulosti, ale tenhle život s Tomášem klapnul a klape dokonale. Syn je naše zlatíčko, dělám práci, která mě naplňuje, a mám ji ráda. Co víc si přát? Že by sestřičku, nebo brášku k Tadeáškovi? No, nikdy neříkej nikdy, i když věkově už nejsem žádný zajda, ale nebránila bych se,“ s úsměvem uvedla Monika.

Nové album vydává Monika po šesti letech. Je na něm i duet s Karlem Gottem s názvem Zlatý sníh.

„Tak tohohle zpěváka mám strašně moc ráda. Karla Gotta poslouchám od dětství a je pro mě nedílnou součástí vánočních svátků. A teď spolu zpíváme na mém prvním vánočním albu. Je to můj splněný sen,“ přiznala zpěvačka.

Když duet, tak proč třeba ne druhý s partnerem Tomášem?

„Jen to ne. Já a zpěv nejsme příliš velkými kamarády. Proto ani když uspávám syna, tak mu nezpívám, aby neměl divoké sny, a raději čtu nebo vymýšlím pohádky. Ne, duet s Monikou nebude. Na to jí mám příliš rád,“ s úsměvem vysvětlil Tomáš Horna.

Kmotrou vánoční novinky Moniky Absolonové Až do nebes byla její dlouholetá kamarádka Ivana Chýlková, s gratulacemi a přáními se křtu zúčastnili i další přátelé zpěvačky mj. Hana Zagorová, Jitka Zelenková, Bob Klepl, Olga Želenská, Eduard Klezla, Kryštof Marek a řada dalších známých osobností.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

16. 11. 2016 13:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.