Monika Absolonová, Karel Roden (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Monika Absolonová hlásí návrat z mateřské. Čeká na ní Evita

Po mateřské dovolené se exkluzivně do divadla Studio DVA vrací zpěvačka Monika Absolonová. Nejočekávanější divadelní návrat podzimu proběhne v rámci jubilejní 50. reprízy světového muzikálu Evita. Od 23. září se tedy bude držitelka Ceny Thálie objevovat v roli Evy Perón, kterou poprvé ztvárnila před rokem a půl, opět bez alternace.

Do konce letošního roku je naplánováno pouhých sedm repríz. V prodeji je i omezený počet jedenácti představení v roce 2017. Po celou minulou divadelní sezónu zpěvačku v hlavní roli úspěšného díla Tima Rice a Andrew Lloyd Webbera zastupovala Radka Fišarová. A jak komentuje svůj návrat na prkna, která znamenají svět, Monika Absolonová?

 „Těším se moc, ale pochopitelně cítím i jistou obavu, protože jsem v životě ještě nevynechala celou divadelní sezónu. Doufám, že jsem nezapomněla přirozený pohyb na jevišti a že na mě nezapomněli diváci v hledišti!“ Hrdá matka ještě dodává, „jsem teď ještě emotivnější. Vlastně se bojím, abych se nerozbrečela už na začátku, protože, jak známo, Evita začíná jejím pohřbem.“ 

V režii Ondřeje Sokola se vedle Moniky Absolonové objevuje Karel Roden coby prezident Perón a v roli Che Peter Strenáčik. České texty Michaela Prostějovského doprovází živý orchestr pod vedením Kryštofa Marka, který se podílel již na prvním uvedení muzikálu v divadle Spirála v roce 1998.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

16. 9. 2016 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.