Monika Absolonová (Zdroj: Facebook ) 7x FOTO

Monika Absolonová se prohání na kolečkových bruslích. Dostává lekce bruslení od partnera hokejisty?

Zpěvačka Monika Absolonová se po mateřské dovolené pustila s vervou do práce. V divadle Studio Dva pilně zkouší první letošní novinku, muzikál Funny Girl. Role jí nařizuje jízdu po jevišti na kolečkových bruslích, což Monika s grácií zvládá a co momentálně nejde, do premiéry ještě vypiluje. Poradit jí může profesionál, hokejista Tomáš Horna, s kterým Monika sdílí společnou domácnost a vychová syna Tadeáše. 

Již nyní se na slavnostní premiéru těší kompletní herecký i inscenační tým v čele s režisérem Ondřejem Sokolem. Od 24. února ovládne jeviště Monika Absolonová spolu s Romanem Zachem, které doplní Ladislav Frej, Carmen Mayerová, Jana Stryková, Jana Krausová, Athina Langoská, Lucie Novotná, Petra Kosková, Michal Slaný, Petr Pěknic, Kristýna Fuitová Nováková, Ondřej Izdný a další. V prodeji je dosud naplánovaných 13 repríz do června 2017. 

Americký muzikál mapující příběh jedné z největších hereckých hvězd své doby, Fanny Briceové a jejího manžela Nicka Arnsteina. Diva populární ve dvacátých letech minulého století zářila na New Yorských divadelních prknech a bavila tisíce lidí, ale v soukromí se jí příliš nedařilo. Muzikál se ihned po uvedení na Broadwayi stal velkým hitem a dosáhl neuvěřitelných 1348 repríz.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

31. 1. 2017 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.