Monika Babišová nakupovala věci pro Národní potravinovou sbírku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Monika Babišová nakupovala pro charitu. Co prozradila o rozpočtu rodiny ministra financí?

Monika Babišová (41), partnerka ministra financí Andreje Babiše (61), patřila k několika celebritám, které se letos zúčastnily Národní potravinové sbírky.

V hypermarketu se rozhodla nakoupit trvanlivé potraviny pro potřebné a byla v tomto ohledu skutečně štědrá! Konečná suma u pokladny překročila 2300 korun. „Za tento nákup jsem platila něco přes dva tisíce. Myslím, že by to zhruba odpovídalo týdenní spotřebě u nás doma, možná utratíme i o něco méně, jak kdy,“ nechala se slyšet Monika, která se do této sbírky zapojuje každý rok.

„Naše nadace se nejvíc zajímá o matky samoživitelky a lidi v nouzi. Myslím, že je samozřejmost, abych sem přišla a tímto způsobem je podpořila,“ vysvětlila.

Monika nakupovala hlavně trvanlivé a dražší zboží. „Držela jsem se seznamu, který jsem dostala od organizátorů. Bylo mi doporučeno, že nejužitečnější je mouka, takže té jsem vzala hodně. Dále cukr a také něco pro malé děti, plínky a příkrmy, protože to je hodně drahé,“ vypočítávala Babišová. 

Miliardář Andrej prý doma s nákupy pomáhá. „Nechodí přímo se mnou, ale rád zajde na nákup sám, když má čas. Třeba o víkendu,“ prozradila partnerka ministra Babiše.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 11. 2015 12:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.