(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Monika Bagárová: Já a svatba? To je otázka spíš pro partnera

Nešetří úsměvy a je na ní vidět, že láska s uzbeckým zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem stále kvete. Prostě zpěvačka Monika Bagárová je v pohodě a dobrém rozmaru. Po více než šestiměsíční známosti si svůj vztah prý hodně užívá, i když díky pracovnímu zaneprázdnění obou se doma „potkávají“ dost nepravidelně. Přesto, co takhle svatba?

„Tak to je otázka spíše pro partnera. My se o tom zatím nebavíme, ale myslím si, že když k tomu jednou dojde, tak by to mělo být takové velice krásné překvapení. Teď ovšem momentálně přemýšlíme, jak časově skloubit naše pracovní aktivity, abychom mohli alespoň na týden v létě odjet spolu na dovolenou. Snad to klapne a užijeme si někde u moře, a je jedno kterého, pár dnů volna,“ prozradila Monika, kterou jsme zastihli v kadeřnickém salonu René Oliver. Nebyla tu ovšem aby si nechala „načančat“ účes, ale z důvodu mnohem prozaičtějšího. Je totiž ambasadorskou nadačního fondu Daruj vlasy, který vyrábí ženám po ztrátě vlasů následkem vážného onemocnění přesně na míru paruky.

„S tímhle fondem spolupracuji několik měsíců a myslím si, že dělá opravdu dobrou věc. Vytvářejí se paruky, které určitě vracejí jejich nositelkám pocit ženskosti a také psychickou rovnováhu. Já osobně samozřejmě také vážně uvažuji o tom, že bych, až mi vlasy dorostou do potřebné délky, je darovala. Je to vlastně to nejmenší, jak bych mohla nemocným ženám pomoci,“ dodala Monika Bagárová a čile se zapojila do kadeřnické činnosti. Jednak upravovala paruky a vytvářela na nich i s pomocí kulmy zajímavé účesy, semtam si i střihla nůžkami a pak svůj zdařilý výtvor předávala přítomným onkologickým pacientkám.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

17. 4. 2019 10:30 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.