(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Monika Bagárová na skok v Čechách: Před přítelem chodí skoro nahá!

Zpěvačka Monika Bagárová se z Ameriky, kde s přítelem pracuje na pěvecké kariéře, vrátila na pár týdnů do Čech. Objevila se na veletrhu kosmetiky Interbeauty Prague, kam přišla omrknout aktuální trendy v kosmetice.

„Líčit jsem se začala kvůli Superstar, když mi bylo patnáct. Potrpím si na tu nejkvalitnější kosmetiku na vlasy i na pleť. Mám kolem sebe lidi, kteří mi vždycky dobře poradí a paradoxně do salónů moc nechodím, všechno zvládám doma,“ vyprávěla Monika. Říká, že jí záleží na tom, aby vždy byla ve společnosti upravená, když je ale doma s přítelem, nechává svůj obličej téměř nahý.

„Před přítelem chodím nenalíčená. Já sama se líčím decentně, stačí mi líčka a lesk na rty. Řasy mám prodloužené, takže je neřeším,“ říká Bagárová, která na holešovickém Výstavišti asi nejvíc času strávila u stánku s kosmetikou HB z Mrtvého moře. Čichala ke všem lahvičkám a do rukou si nechala vetřít bambucké máslo.

„Přes Velikonoce jsem byla na Moravě a odpočívala tam. Přítel zůstal v Americe, zatím přiletět neplánuje. Má tam dost své práce. Ale s mou rodinou už se setkal. Několikrát už tady v Čechách byl a také já jsem se setkala s jeho rodinou.

“ Bagárová nedorazila jen kvůli rodině a pracovním povinnostem. Důvodem byla také škola. „Jsem v maturitním ročníku, maturuju sice až v září, ale je to pro mě důležité. Učení si beru i s sebou do Ameriky,“ říká Bagárová, která odlétá na konci dubna.

14. 4. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.